طراحی ست اداری، نمونه و چاپ ست اداری

در دنیای امروز هر شرکت و یا مجموعه معتبر برای انتقال پیام اقتدار محصول خود به مخاطبین سعی در هماهنگ کردن اجزای مختلف و نمایش این هماهنگی برای تبلیغی مسمر ثمر و اطمینان جامعه هدف خود دارد.

ست اداری برای مکاتبات در داخل و خارج از شرکت استفاده می شود و از آن به عنوان اولین ارتباط و اثر ماندگار بین مجموعه شرکت ها و از مهم ترین موارد بازاریابی بخصوص در شرکت های کوچک می باشد، چاپ ست اداری از سربرگ، پاکت نامه و بیزنس کارت شروع می شود و می تواند تا ساک خرید کاغذی اختصاصی و هدایای تبلیغاتی اختصاصی بسط داده شود، که به بصورت یک مجموعه اوراق اداری خوانده می شود، از ویژگی های چاپ اوراق اداری: طراحی یکسان در کلیه محصولات و یکنواختی رنگ چاپ و هماهنگی با هویت سازمانی و همچنین قیمت چاپ ست اداری مناسب آن می باشد. ست اداری را می توان اولین قدم یک مجموعه جهت برند سازی و ورود به یک کسب و کار حرفه ای نام برد.

بنابراین به مجموعه ای از اوراق و کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یک شرکت یا سازمان، جهت فعالیت‌های رسمی یا غیر رسمی، استفاده می گردد، اوراق اداری یا ست اداری گفته میشود. ست اداری معمولا شامل لوگو ،نام شرکت و مشخصات کلی مجموعه می باشد که متناسب با فضای شغلی مجموعه طراحی ست اداری انجام می گیرد. از آنجا که به دلیل زیبایی شناختی و هماهنگی بیشتر بهتر است این اوراق شبیه به هم و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، به آنها اصطلاحا “ست اداری ” گفته می‌شود.

تعرفه قیمت چاپ ست اوراق اداری، تعرفه و چاپ ست اداری بر اساس: تعداد آیتم های ست، گرماژ کاغذ، 1 رو یا دو رو بودن، تعداد رنگ، خدمات خاص: لوگو برجسته، نقره کوب و طلاکوب و سایر المان ها مشخص می گردد، یکی از دلایل محبوبیت چاپ ست اداری یک نواختی در رنگ چاپ، هزینه بسیار مقرون بصرفه چاپ ست اوراق در تیراژ می باشد، جهت بهینه تر شدن هزینه چاپ و خدمات تکمیلی شما می توانید سفارش خود را افزایش دهید.

هزینه چاپ ست اداری به دلیل تنوع دراندازه ،جنس و انوع آیتم های مختلف متفاوت بوده که بنا به درخواست مشتری و مشخص کردن ریز هر کدام قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه می شود.

 انواع ست اداری: کارت ویزیت، فاکتور، سربرگ، پاکت نامه، کاغذ یادداشت، لیبل درب پاکت اداری

سایز و ابعاد: کلیه سایزهای خاص و استاندارد ، A4 ، A5 و ...

کاغذ مصرفی: تحریر، کتان، مقوایی کارتی، فابریانو، کاغذهای فانتزی و... 

 گرماژ کاغذ: 100 ، 120 تحریر، 160، 230، 300 کارتی، کتان هلند و آلمان و...

خدمات تکمیلی: طلاکوب، نقره کوب، رنگ پنجم، لوگو برجسته، برش و قالب خاص و...

 

چاپ ست اداری

  • ست اداری

  • Simple Item 6

  • RokSprocket

  • RokBooster

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4