جعبه جواهر، جعبه جواهر فانتزی، خرید جعبه جواهرات، خرید جعبه جواهر، ساخت جعبه جواهر، جعبه جواهر چوبی، فروش عمده جعبه جواهر، خرید جعبه جواهر فانتزی

 جعبه های جواهرات و جا لوازم آرایشی می تواند علاوه بر تبلیغ، جذاب و سرگرم کننده باشد. این نوع جعبه جواهر در طرح ها و رنگ های مختلف موجود می باشد و برای مناسبت های مختلفی از جمله روز عشق، روز تولد و… مناسب می باشد. شما می توانید باتوجه به اهمیت ظاهر در کادو و خرید جعبه های جواهر متمایز و قرار داردن جواهری زیبا درون این جعبه های هدیه ای متفاوت و زیبا برای سالگرد ازدواج و دیگر مناسبت ها محیا کنید.

جواهرات اصل و بدلی که خانم ها به تعداد زیاد دارند، به جایی برای نگهداری نیاز دارند. جعبه جواهر علاوه بر این که می تواند دکوری زیبایی باشد محافظ جواهرات شما و مانع گم شدن آنهاست. از این جعبه ها برای نگهداری هر چیز با ارزش و مهمی نیز می توان استفاده کرد.

جعبه های جواهر دارای طرح های متنوع و مختلفی می باشد و در رنگ بندی و جنس های مختلف موجود می باشد که برای هدایای تبلیغاتی شما بسیار وزین می باشد و میتواند هدیه تبلیغاتی شما را خاصتر و به یاد ماندتی تر نماید.

 برای نگهداری از وسایل با ارزش و زینتی نیاز به یک جعبه زینتی و جعبه شیک است.

 در تولید جعبه کادویی از چوب و مقوا با جنس های مختلف استفاده می شود و انواع جعبه چوبی جواهر و جعبه مقوایی جواهر موجود است. همچنین روی این مقوا برای تزئین بیشتر و جلب توجه از پارچه با طرح های مختلف استفاده می شود. در تولید این محصول با توجه به سلیقه ای بودن، با استفاده از ماشین در تولید انبوه و بدون استفاده از ماشین و با هنرهای دستی تولید می شود. 

انواع جعبه های جواهر

  • جعبه طلا

  • جعبه طلا

  • جعبه طلا

  • 1
  • 2
  • 3