گیفت تبلیغاتی، هدیه تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی جدید، هدایای تبلیغاتی مفید، هدایای تبلیغاتی ارزان، تبلیغات خاص، بهترین هدایای تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی ارزان

امروزه استفاده از تمام روش های تبلیغاتی ضروری به نظر میرسد، هم اکنون هدایای تبلیغاتی یا گیفت های تبلیغاتی از رموز ماندگاری نام تجاری شرکت ها و برندها شده و نحوه ارائه هدیه تبلیغاتی اساس آن است، انتخاب درست هدیه تبلیغاتی میتواند برای هر دوطرف شرکت هدیه دهنده و مخاطب هدیه گیرنده مفید باشد چون هدیه گیرنده با استفاده از هدیه تبلیغاتی دریافتی همیشه نام و یاد شرکت را در ذهن خود ثبت می کند و این باعث تبلیغ شرکت و ثبت برند هدیه دهنده در ذهن مشتریان خود می شود علاوه بر این موجب جذب مشتریان در مقایسه با کالای مشابه اما بدون هدیه یا گیفت نیز می باشد. هداياي تبليغاتي در واقع يك روش نوین تبليغاتي  برای تشکر و قدر دانی از انتخاب و اعتماد مشتریان به شما می باشد. هداياي تبليغاتي را می توان يادگاري هاي كاربردي در نظر گرفت كه نام، نشان و آرم تجاري شما و همچنين محصولات و خدمات شما را به گونه اي موثر در ذهن مشتريان حك مي كند.

مشتريان اكثرا آگهي هاي چاپي و الكترونيكي را نگه نميدارند يا ازخاطر ميبرند ولي با ارائه يك هدیه تبلیغاتی حتی کوچک (که می تواند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی و ... باشد) که اطلاعات تماس شما روي آن درج شده ميتوانيد ارتباطي نزديك و مستقيم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نماييد.

طبق پژوهش هاي مستمري كه در زمینه هدایای تبلیغاتی انجام شده است در روابط هديه دهندگان و هديه گيرندگان ، يافته ها حاكي از اين است كه شركت هايي كه به مشتريان خود هدايای تبلیغاتی مي دهند در مقايسه با شركت هايي كه هديه نمي دهند دوبرابر شانس تماس گرفتن از طرف هدايا گيرندگان را دارند.

شرکت تبلیغاتی آدُر آماده است با داشتن بانک کامل و قوی هدایای تبلیغاتی و با ارائه هدایای تبلیغاتی خاص، هدایای تبلیغاتی جدید، هدایای تبلیغاتی مفید، هدایای تبلیغاتی ارزان بهترین ها را به مشتریان ارائه دهد. شما میتوانید با خرید هدایای خاص تبلیغات خاص داشته باشید.

 

انواع هدایای تبلیغاتی

  • 1
  • 2
  • 3